W piątek 13 lutego w Naszej Szkole obchodziliśmy „Dzień Zakochanych”. Jest to czas wyznawania miłości, sympatii i przyjaźni.
Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował w szkole pocztę walentykową. Uczniowie mogli samodzielnie wykonać lub zakupić walentynkowe kartki i wrzucać je do „Walentynkowej skrzynki pocztowej”, która przez 2 tygodnie stała na holu przy gabinecie Dyrekcji. W Dniu Zakochanych uczniowie klasy 8b – Daria i Milena zostały walentynkowymi listonoszkami. Dla niejednego ucznia walentynka, którą otrzymali była ogromnym zaskoczeniem, ale również miłą niespodzianką. Dodatkowo tego dnia cała społeczność szkolna miała okazję integrować się, ubierając się w barwach czerwieni i rożu.