Dnia 26.10.2022 r. uczniowie klas 1a i 1b zostali przyjęci do biblioteki szkolnej oraz pasowani na czytelników. Panie bibliotekarki, Monika Gostomczyk i Krystyna Grądzka, poinstruowały dzieci, jak należy wypożyczać książki oraz omówiły zasady panujące w bibliotece. Ponadto poddały pierwszoklasistów mini testowi, który wypadł znakomicie. Następnie odbyło się pasowanie najgrubszą księgą bajek, po którym każdy mógł wybrać i wypożyczyć książkę z naszego zbioru bibliotecznego. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały piękne zakładki do książek, pamiątkowe dyplomy i cukierki.
Naszym najmłodszym czytelnikom życzymy przyjemnych chwil podczas czytania książek i oby jak najczęściej przekraczali próg biblioteki szkolnej. Zapraszamy!!!