W dniach 17 – 21.10.2022 r. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami p. K. Lisicką i p. A. Markowc zorganizował akcję Ciapkowo pt. POMÓŻ WYKARMIĆ ZWIERZĘTA ZE SCHRONISKA. Zbieraliśmy najpotrzebniejsze produkty dla Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Ciapkowo” w Gdyni. Schronisko „Ciapkowo” w 2006 roku zostało przejęte przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt OTOZ Animals. Od tego czasu udało się im pomóc tysiącom bezdomnych zwierząt. Adopcja zwierząt przez cały czas traktowana jest priorytetowo, a nadrzędnym celem OTOZ Animals jest dobro zwierząt,
Uczniowie naszej szkoły z wielką troską podeszli do tej akcji i chętnie pomagali, przynosząc liczne dary dla schroniska. Po zakończonej akcji (31 października) Pani Klaudia Lisicka, zawiozła zabrane produkty do schroniska w Gdyni. Pracownicy schroniska byli bardzo wdzięczni za okazane serce oraz za udzieloną pomoc i wsparcie.
