W piątek, 31 stycznia uczniowie klasy VIB pod opieką wychowawcy – p. K. Lisickiej i nauczyciela w-fu – p. W. Konkel wybrali się na lodowisko we Władysławowie.
Młodzież z wielką radością doskonaliła swe umiejętności na tafli lodowiska. Dla wszystkich frajda jazdy po lodzie była przeogromna. Niektórzy zamiast ślizgów solowych preferowali towarzystwo sympatycznych białych misiów, delfinów i fok. Doskonałej zabawy nic jednak nie mogło zakłócić, ani niekontrolowane akrobacje sportowe, ani drobne upadki.
Wycieczka była bardzo udana. Zabawa na lodowisku z pewnością zachęciła niejedną osobę do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz zwiększyła apetyt na aktywność fizyczną. Po godzinnej jeździe na lodowisku spragnieni i głodni ruszyliśmy do Restauracji McDonalds. Zrelaksowani, najedzeni i w dobrych humorach, choć w deszczowej aurze, wszyscy cali powrócili do domów.